Fulden Uras By Somay Dermo Estetik

Hakkımızda

About image

Fulden Uras By Somay Dermo Estetik ailesi olarak Yalova 'da Güzellik Merkezi anlayışına modern toplumun kadın erkek fark etmeksizin kişisel bakım, cilt bakımı, buz lazer epilasyon, çatlak tedavisi, ameliyatsız estetik, dövme silme, bölgesel incelme, soğuk lipoliz, mezoterapi, prp, kalıcı makyaj ve vücut bakımı gibi uygulamalarımızla modern tıbbın tüm olanaklarını kullanarak yanıt veriyoruz. Başta plastik cerrahi ve medikal estetik uygulamaları olmak üzere; buz lazer epilasyon, profesyonel cilt bakımları, çatlak ve selülit tedavileri, bölgesel incelme, vücut bakımları, kalıcı makyaj ve ipek kirpik gibi çözümler için farklı uygulama alanlarına yoğunlaşan tecrübelerimizle faaliyet gösteriyoruz. 

Estetik ve güzelliği birincil derecede yaşamsal ve sosyal bir ihtiyaç olarak algılayan hassasiyet odaklı yaklaşımımızı öne çıkararak danışanlarımıza üst düzey bir estetik ve güzellik deneyimi vaad ediyoruz. Bunun yanı sıra küresel çapta plastik cerrahi sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip ediyoruz ve güncel teknolojileri en hızlı şekilde benimseyerek siz değerli danışanlarımıza maksimize edilmiş bir hizmet deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz.
 

Misyonumuz

Toplum genelinde plastik cerrahiye dair benimsenmiş önyargıların üstesinden gelerek en önemli psikolojik ihtiyaçlardan biri olan kişisel güzellik hissini herkes için erişebilir kılmak.

fulden uras by somay misyon
fulden uras by somay vizyon

Vizyonumuz

Teknolojiyi en hızlı şekilde benimseyerek güzellik sektöründeki yenilikçi gelişmelerin Türkiye’deki yaygınlaştırıcıları arasında yer almak.

Fulden Uras Kimdir ?

6 Haziran 1968 yılında İstanbul’da dünyaya gelen sanatçının babası eski bürokrat Necmi Mutlu Otman’dır. Şarkıcı Petek Dinçöz’ün kuzeni olan Fulden Uras lisede okurken katıldığı bir yarışmada Türkiye yüz güzeli seçilmiştir.

Oyunculuk kariyerine 1986 yılında Şemsi İnkaya ile başrolü paylaştığı “Ah Bu Kadınlar” adlı sinema filmiyle adım atmıştır.

80 ve 90’lı yıllarda 41 sinema filminde başrollerde yer alan Fulden Uras Üç Arkadaş, Dağ Çiçeği, Yalnızız, Ana Yüreği gibi dönemin en popüler dizilerinde de oyunculuğunu sergilemiştir.

1991 yılında assolist olarak sahneye çıkmaya başlamıştır.

Pek çok albüme de imza atan sanatçının ; Belliydi Zaten, Bensiz Olsun, Cici, Nelere Dayandı Bu Yürek, Ben adam ettim, Aşkından Ölmem mi Lazım gibi albümleri bulunmaktadır.

Rahatsızlıkları sebebiyle ekranlara ve albümlere bir süre ara veren ünlü oyuncu 2015 yılına kadar sosyal medyadan yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleri ve hasta çocuklara yardım kampanyalarıyla kamuoyunun takdirini kazanmış ve birçok ödüle layık görülmüştür. 2015 yılında Epidermolizis Bülloza hastalığı (kelebek hastalığı) bulunan çocuklar içinKelebek Çocuklar Eğitim Araştırma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği ‘ni kurmuştur. Ünlü camiasından ve Bürokrasi camiasından da pek çok üyesi bulunan derneğin 2015 yılından bu yana başkanlığını yürütmektedir.

Fulden Uras By Somay projesini 2017 ağustosunda yakın akrabası olan Somay Buluç ile hayata geçirmiştir.

Neden FULDEN URAS BY SOMAY Dermo Estetik ve Güzellik Merkezi ?

Uzman Ekip

Üstün Hizmet

Yenilikçi Teknoloji

Profesyonel Çözüm

Hijyenik Yaklaşım

%100 Müşteri Memnuniyeti

×

WHATSAPP DESTEK HATTI
Bize Whatsapp Üzerinden Ulaşabilirsiniz

Whatsapp Destek