Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon nedir sorusuna verilecek en nitelikli yanıt, lazer ışınlarının kullanılarak kıl köklerinin tekrar çıkmaması üzere yok edilmesi işlemidir. Rahatsız edici ve istenmeyen tüylerden kurtulmanın en kolay yollarından biri olan lazer epilasyon uygulaması, kısa sürede etkili sonuçlar veren bir yöntem olarak bilinir.

 

Gelişen yeni lazer teknolojileriyle, geleneksel ve acılı yöntemlerin yerini alan lazer epilasyon, farklı cilt tiplerine göre farklı lazer tiplerinin kullanılmasıyla uygulanır. Uygulanan lazer işlemlerinden en iyi sonucu alabilmek son derece özenli, titiz çalışma ve hassasiyet gerektirdiğinden Fulden Uras By Somay Dermo Estetik  olarak uzman ekibimizle 3D odaklı Buz Lazer teknolojisini barındıran en yeni cihazlarla; lazer epilasyon ihtiyacına en nitelikli şekilde yanıt vermeye çalışıyoruz... 


İğneli Epilasyon

En etkili yöntemlerden biri olan iğneli epilasyon, kıl köküne elektrik akımı verilerek kıl kökünün kalıcı olarak öldürülmesi işlemidir. İğneli epilasyon sonrası kıl kökleri bir daha canlanmamak üzere yok edilir. Oldukça milimetrik bir işlem olan iğneli epilasyon yöntemi tamamen işin uzmanı estetisyenler tarafından uygulanmalıdır. İğneli lazer epilasyon yönteminin etkisi, işlemi uygulayan estetisyenin tecrübesi ve uygulanan seans sayısına göre değişkenlik gösterir.

×

WHATSAPP DESTEK HATTI
Bize Whatsapp Üzerinden Ulaşabilirsiniz

Whatsapp Destek